0 0
€ 95.00
€ 95.00
Naar product!

Op citytrip in Rotterd

Een bruisende stad van internationale allure. In dit luxe hotel ontbreekt het je aan niets; service van kwaliteit, prachtige hotelkamers en alles lekker dichtbij. Het hotel is tegenover het Centraal Station en op loopafstand van diverse bezienswaardigheden en het grootste winkelgebied van de stad.

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
26-09-2020 € 180 € 180
25-09-2020 € 95 € 95
21-09-2020 € 180 € 180
20-09-2020 € 85 € 85
19-09-2020 € 180 € 180
18-09-2020 € 95 € 95
17-09-2020 € 95 € 95
16-09-2020 € 95 € 95

Deze aanbieding niet missen!

Wil je deze aanbieding niet missen doordat je per ongeluk vergeet te bestellen? Vul dan hieronder je emailadres in en wij sturen je een herinnering over deze aanbieding voordat deze verloopt.

Top